Medische Pedicure materiaal - IMGRO Beauty
IMGRO Beauty
IMGRO Beauty
Einsteinstraat 7
2181 AA Hillegom
0252 527 242 - imgro@allesvoordesalon.com

 

Medische Pedicure materiaal

De Medisch Pedicure gebruikt een aantal special technieken die vallen onder ( - of liggen dicht tegen )  de Orthesiologie, Nagelregulatie, Voetafdrukken, Cosmetische Nagelreparatie, Orthopedische neurologie,

Wij hebben de meeste materialen voorde uitvoering van het vakgebied Medisch Pedicure op voorraad van de meeste bekende merken zodat onze klanten deze snel in huis zullen hebben. Zo kan de voetverzorgen en podoloog de klant snel en adequaat helpen metd e juiste materialen in de eerstvolgende behandeling van de klant.
De eisen en voorschriften voor Medische Pedicure is erg in beweging, er komen regelmatig nieuwe toepassingen ook nieuwe merken op de markt. De bekendste merken in dit vakgebied zijn Otoform, Luga  BS-Spange, Podofix, Podostripe. Onlangs voegden we daar Unguisan en Gelacy olygel aan toe. Soms overlappen merken elkaar door privat-label of ( opzettelijk) onduidelijke etikettering ( zgn. Branding)...!  Staat uw merk er niet..GEEN NOOD.... bij vraag het ons even dan zoeken we de juiste informatie voor je bij elkaar.

Sorteren
 
Toon
 
Vorige1
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet #14
BS Spange (Hi-232080)

BS Spange Magnet #14

€ 32,05 p.strip à 10
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet #16
BS Spange (Hi-232081)

BS Spange Magnet #16

€ 32,05 p.strip à 10
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet #18
BS Spange (Hi-232082)

BS Spange Magnet #18

€ 32,05 p.strip à 10
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet #20
BS Spange (Hi-232083)

BS Spange Magnet #20

€ 32,05 p.strip à 10
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet #22
BS Spange (Hi-232084)

BS Spange Magnet #22

€ 32,05 p.strip à 10
 
Medische Pedicure materiaal - Fresco Bland Rose Orthesepasta Shore 2-4
Fresco (Hi-232006-EXP)

Fresco Bland Rose Orthesepasta Shore 2-4

€ 69,95 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Quick Profiset
BS Spange (232090-01)

BS Spange Quick Profiset

€ 152,20 p.stk
  Login voor salonprijs
Momenteel niet leverbaar Medische Pedicure materiaal - Unguisan® HARD Blue Light Primer 4ml
Unguisan (249902)

Unguisan® HARD Blue Light Primer 4ml

€ 25,00 p.stk
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Unguisan® HARD Blue Light Composite Gel 4 ml
Unguisan (249901)

Unguisan® HARD Blue Light Composite Gel 4 ml

€ 50,95 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - 3TO Ortho Glue/Podofix Lijm 7 Gram
Podofix (232063)

3TO Ortho Glue/Podofix Lijm 7 Gram

€ 11,65 p.stk
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podofix Beugels Large / 8Stuks
Podofix (232060)

Podofix Beugels Large / 8Stuks

€ 73,00 p.stk
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podofix Beugels Mini / 8Stuks
Podofix (232057)

Podofix Beugels Mini / 8Stuks

€ 74,78 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Podofix Zijsnijder INOX steel
Podofix (232062)

Podofix Zijsnijder INOX steel

€ 55,00 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Podofix Spaninstrument
Podofix (232061)

Podofix Spaninstrument

€ 52,50 p.stk
 
Momenteel niet leverbaar Medische Pedicure materiaal - Podofix Startset compleet
Podofix (232056)

Podofix Startset compleet

€ 188,00 p.stk
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Cederoth Soft 1 Snogg Bandage Rol 3cm x 4.5m / Naturel
Cederroth (245121-02-EXP)

Cederoth Soft 1 Snogg Bandage Rol 3cm x 4.5m / Naturel

€ 11,35 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Fresco Siliconen Starterkit
Fresco (HI-2320010-EXP)

Fresco Siliconen Starterkit

€ 49,55 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Remanit draad 0.5mm, rol van 50meter
Ross Fraser (Hi-232039)

Remanit draad 0.5mm, rol van 50meter

€ 54,95 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Tip Therm
IMGRO Protect (Hi-232045)

Tip Therm

€ 22,50 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Stemvorkspanner
IMGRO Protect (232048)

Stemvorkspanner

€ 26,16 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - Dreve verharderpasta rood
Dreve (232041)

Dreve verharderpasta rood

€ 14,85 p.stk
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magnet+ 4 mm / Rondel Starterset 10st/soort
BS Spange (232076)

BS Spange Magnet+ 4 mm / Rondel Starterset 10st/soort

€ 115,00 p.stk
 
Momenteel niet leverbaar Medische Pedicure materiaal - Unguisan® Blue Light gel 3 ml
Unguisan (249924)

Unguisan® Blue Light gel 3 ml

€ 22,70 p.stk
Log in als PRO voor extra voordeel.
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podofix Micro UV-Lamp
Podofix (276054-003)

Podofix Micro UV-Lamp

€ 22,00 p.stk
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podostripe Large 8st.
Podostripe (232104)

Podostripe Large 8st.

€ 68,00 p.pakje à 8 st
Log in als PRO voor extra voordeel.
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podostripe Small 8st.
Podostripe (232102)

Podostripe Small 8st.

€ 68,00 p.pakje à 8 st
Log in als PRO voor extra voordeel.
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podostripe Medium 8st.
Podostripe (232103)

Podostripe Medium 8st.

€ 68,00 p.pakje à 8 st
Log in als PRO voor extra voordeel.
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Podostripe Extra Small 8st.
Podostripe (232101)

Podostripe Extra Small 8st.

€ 68,00 p.pakje à 8 st
Log in als PRO voor extra voordeel.
  Login voor salonprijs
Medische Pedicure materiaal - Startset Podostripe, compleet
Podostripe (232100)

Startset Podostripe, compleet

€ 189,00 p.stk
Log in als PRO voor extra voordeel.
 
Medische Pedicure materiaal - BS Spange Magneetapplicator maat 14/16
BS Spange (Hi-232091)

BS Spange Magneetapplicator maat 14/16

€ 6,80 p.stk
Vorige1